Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)

Платени реклами

Други локации

Пријатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Има 722 гости присутни
Вила “Лина 2“
Локација - Беровско езеро

Инфо

Вила “Лина 2“
Ајтовски Зоран
Моб: +38971373255
Моб:
+38971313518
Моб: +38978373256
E-Mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
Беровско езеро


На само седум километри од Берово со поглед на Беровското Езеро оваа вила нуди сместување за 10 лица. Пред вилата се простира езерото и прекрасната борова шума што претставува прекрасен поглед. Оваа модерно опремена вила е со камин, мини бар, кујна, тв, летна кујна со фурна. Пространиот двор со базент, терасата и чистиот воздух ви озможуваат пријатен одмор и рекреација за Вас и Вашето семејство.


Цена по договор


Галерија


Галерија


001002003004005
006007008009010
011012013014015
016017018

Повеќе

Вкупно легла: 9

Капацитет: 4 соби

Брачени соби со брачни кревети: 3 + 1 со 3 Кревети

Големина(m2): 150

Двор: (Базент)    (Фурна)    (Скара)

Погодност: (Погодно за фамилијарен престој, одмор и спорт и рекреација)

Вид на капацитетот:(Вила)

Тип на сместување: (Самостојна исхрана и подготовка на традиционална храна)

Греење: (Парно)

Бања: (2 Бањи на 4 соби)

Wc. (2 WC на 4 соби)

Кујна: (една заедничка кујна)

Фрижидер: (Два заеднички фрижидери)

Телевизор: ( Секоја соба има телевизор)

Сателитска : ( Секоја соба има Сателитска)

Dvd Плеер: (Еден заеднички DVD Плеер)

Музички Систем: (Еден заеднички музички систем)

 

 


Вила “Лина 2“
Ајтовски Зоран
Беровско езеро
тел. +38970829376
тел. +38971373255
тел. +38971313518

Последно освежено на Среда, 19 Ноември 2014 05:38
 

Коментари 

 
-5 #14 2012-09-25 11:44
Zdravo me interesira dali moze da si go donesam domasnoto milenice so mene dali ima smestuvanje i za nego fala
Цитирај
 
 
+4 #13 2012-08-31 22:48
Zdravo me interesira kolku kosta 14.15.i16 09 tri dena za dvajca i edno detence.pozz
Цитирај
 
You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.