Македонски (Macedonian)English (United Kingdom)

Платени реклами

Други локации

Пријатели

Банер
Банер
Банер
Банер
Има 1212 гости присутни
Вила “Чичак“
Локација - Беровско езеро

Инфо

Вила “Чичак“
Чичаковски Киро
Моб: +38975309367
Тел: +38933471386
Беровско езеро


Затскриена во густата борова шума која што е карактеристична за пределите околу Беровско Езеро испреплетена со патеки кои ќе ви овозможат пријатни и долги прошетки, вилата нуди сместување за тринаесет лица. Пространоста на вилата и големата покриена тераса, ќе ви понудат удобно сместување и незаборавен одмор. Близината на езерото ви овозможува спортски риболов и други рекреативни активности.

Галерија


Галерија


001002003004005
006007008009010
011012

 

 

Последно освежено на Среда, 29 Мај 2013 20:01
 

Коментари 

 
+2 #1 2014-03-06 23:47
Иако немаше ниту еден коментар/препорака за вилава, сепак се одлучивме за неа. Отидовме за викенд сега во февруари и испадна подобро од сите очекувања! Не можам ниедна негативна забелешка да најдам на вилата и услугата, се' беше супер: греењето (било панелка, било ќумбето), топла вода, собата, кујната, хигиената, дневната соба во наш традиционален стил, чардакот, природата и мирот наоколу (само црцорците ги слушаш кога ќе се разбудиш), односот и грижата на газдата чичко Кире..После искуствово вилава комотно ја препорачувам, а и ние самите ќе се вратиме уште многу пати :)
Цитирај
 
You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.